XIV EDYCJA KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK W DĄBROWSKIEJ „JEDYNCE”

Już po raz 14 nasza szkoła zorganizowała Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek. 31 stycznia od wczesnych godzin porannych mury naszej szkoły rozbrzmiewały pięknymi i nastrojowymi kolędami. Do konkursu zgłosiło się 34 uczestników, w tym również zespoły. Konkurs odbywał się pięciu kategoriach.

Oceniano walory głosowe, interpretację kolędy oraz ogólne wrażenie artystyczne, jakie tworzyli swoim występem młodzi wykonawcy. 

Najlepszymi okazali się być:
w kategorii solista –przedszkola
I – miejsce –Karolina Krawczyk z Przedszkola w Smęgorzowie
II – miejsce –Aleksandra Pyzik z Przedszkola nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
III- miejsce – Lena Guzik z Przedszkola w Nieczajnie Górnej
w kategorii zespoły – przedszkola
I – miejsce –Zespół „Króliczki” z Przedszkola Ochronki w Dąbrowie Tarnowskiej
II – miejsce –Aleksandra Pyzik z Przedszkola nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
w kategorii świetlice szkolne – soliści
I miejsce – Aleksandra Kogut- Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie
w kategorii świetlice szkolne – zespoły
I miejsce – „Zielone Nutki”- Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
II – miejsce – „Świetliczki” – Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

W kategorii soliści kl. I – III
I miejsce Marcin Gadziała – Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie,
II miejsce Magdalena Mol – Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
III miejsce – Katarzyna Toczek- Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
W kategorii soliści kl. IV – VI
I miejsce Emilia Kowal – Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie
II miejsce Kmieć Agnieszka – Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej,
III miejsce Zofia Garncarz – Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
W kategorii soliści kl. VII – VIII
I miejsce Aleksandra Toczek – Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
Równorzędne dwa drugie miejsca zajęły
Wiktoria Wątroba – Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej
Mol Gabriela – Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie T.
W kategorii zespoły kl. I – III
I miejsce Radosne Nutki – Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej
II miejsce Jedyneczki – Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
III miejsce Szkola Podstawowa w Lipinach
W kategorii zespoły kl. IV – VI
I miejsce Muza – Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
II miejsce DO RE MI – Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
III miejsce W Drodze – szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej
W kategorii zespoły kl. VII – VIII
I miejsce Aleksandra Kozioł, Mikołaj Sak- Szkoła Podstawowa w Laskówce Chorąskiej
II miejsce Duet Kacper Orszulak, Julia Marek- Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
III miejsce Cantata – Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej
Wszystkim opiekunom dziękujemy za przygotowanie uczniów do występów, a uczestnikom gratulujemy i zapraszamy za rok.