Decyzje o stypendium

Decyzje w sprawie przyznania stypendium szkolnego dla uczniów zamieszkałych na terenie Dąbrowy Tarnowskiej są do odbioru w Centrum Usług Wspólnych ul. Sportowa 4.
Informację o wysokości stypendium można uzyskać pod numerem telefonu : 14 655 42 24, 14 657 80 53

MISTRZ ORTOGRAFII POWIATU DĄBROWSKIEGO 2019

16 maja 2019 r. w naszej szkole odbyła się XIX edycja powiatowego konkursu polonistycznego pt. „MISTRZ ORTOGRAFII POWIATU DĄBROWSKIEGO 2019 „. W zawodach ortograficznych wzięło udział 58 uczniów z 15 szkół powiatu dąbrowskiego.

Czytaj dalej MISTRZ ORTOGRAFII POWIATU DĄBROWSKIEGO 2019

TEATRALNE LUSTRA

W sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w dniach 14 – 16 maja 2019 r. odbywały się 8. Konfrontacje Teatrów Dzieci i Młodzieży „Teatralne Lustra”, organizowane przez Małopolskie Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu – Biuro w Tarnowie.

Czytaj dalej TEATRALNE LUSTRA

Z wizytą w ,,Domu Chleba”

Dnia 15 maja 2019 r. klasy II a i II b udały się z wizytą do ,,Domu Chleba” w Gruszowie Wielkim prowadzonym przez panią J. Sokołowską. Uczniowie wzięli udział w warsztatach edukacyjnych ,,Od ziarenka do bochenka”.

Czytaj dalej Z wizytą w ,,Domu Chleba”

WYCIECZKA DO BAŁTOWA

14 maja 2019 r. uczniowie klas czwartych pod opieką swoich wychowawczyń wybrali się na wycieczkę do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Wprawdzie pogoda nie dopisała, ale dobry humor nie opuszczał młodych turystów, którzy ciepło ubrani, zaopatrzeni w parasole i płaszcze przeciwdeszczowe, z wielkim zaangażowaniem zaliczali kolejne atrakcje.

Czytaj dalej WYCIECZKA DO BAŁTOWA

Klasy 5 w Górach Świętokrzyskich

13 maja 2019 r. klasy 5 udały się na wycieczkę do województwa świętokrzyskiego. Pierwszym punktem na naszej trasie były Kurozwęki, gdzie zwiedziliśmy wspaniały pałac i straszne lochy,

Czytaj dalej Klasy 5 w Górach Świętokrzyskich

Finał projektu „Polak Mały”

10 maja 2019 roku odbyło się podsumowanie projektu wychowawczo – patriotycznego pod nazwą „Polak Mały”. W przedsięwzięciu uczestniczyli uczniowie klas I – III, którzy od września do maja realizowali zadania wyznaczone w projekcie.

Czytaj dalej Finał projektu „Polak Mały”

Konkurs „I Ty możesz zostać POLIGLOTĄ”

Dzisiaj w Publicznej Szkole Podstawowej w Gruszowie Wielkim odbył się konkurs „I Ty możesz zostać POLIGLOTĄ”, który składał się z dwóch części: z testu leksykalno-gramatycznego z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym oraz z testu leksykalno-gramatycznego z języka niemieckiego na poziomie podstawowym.

Czytaj dalej Konkurs „I Ty możesz zostać POLIGLOTĄ”